O Nas

O firmie Pinocy

Jesteśmy z państwem nieprzerwanie od listopada 1983 roku. Wówczas daliśmy się poznać jako producent ciast, ciastek i ciasteczek, które z czasem zyskały całą rzeszę oddanych im bez reszty amatorów. Naszą ofertę poszerzaliśmy wraz z wzrastającym zadowoleniem klientów, które każdego dnia utwierdzało nas w przekonaniu, że trud, który przychodzi nam wkładać w kreowanie słodkości, „osłodzi” życie niejednej osobie.

Dziś w swojej ofercie mamy ponad setkę specjałów, a dowodami na kunszt i staranność z jakimi podchodzimy do wypiekania, są liczne nagrody, wśród których znajduje się m.in. prestizowy tytuł „Firmy z Jakością” przyznany nam w 1998 roku. W międzyczasie oddaliśmyy do Państwa dyspozycji unikatową restaurację i pokoje gościnne, które łączą w sobie współczesny komfort z tradycją polskiej gościnności.

Najważniejszą ideą, która przyświecała nam od samego początku budowania naszej marki, była umiejętność optymalnego scalenia najistotniejszych wartości w oferowanych usługach. Właśnie dzięki nim zyskują Państwo gwarancję najwższej jakości, która zawsze idzie w parze z relatywnie niską ceną.